F Z jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - různé verze jalbum - on - line 1 jalbum - on - line 2 jalbum - on - line 3
On-line:
...zobrazované reklamy se dá zbavit jednorázovým polatkem 19 euro
...a tyto čekají možná na Vás
K fotoalbu Vám vytvořím vstupní stránku zcela podle Vašich představ
Pod čarou: existují samozřejmě mnohé jiné nabídky, než je uvedené Jalbum, ale tato mi připadá dostatečná a hlavně - je zdarma...

Fotoalba od Jalba

Úpravy fotek

Inu, je to tak...dnes fotí každý, ať má zkušenosti, nebo ne. Masové rozšíření a dostupnost levnějších zařízení na fotografování udělalo přes noc z tisíců lidí zdánlivé fotografy. Na jedné straně je pěkné, že se lidé věnují nějakému smysluplnému koníčku, ale má to i tu nagativní stránku, že kvalita mnohých fotek je dost nevalná. Ale já zde nechci hlubokomyslně rozebírat tuto  situaci, jen bych chtěl zcela prostě poukázat na to, že mnohdy lze z nevalné fotografie vytvořit mnohem lepší, která Vás bude více těšit. Nabízím tuto službu a pro ilustraci předkládám pár, jen těch nejjednodušších ukázek-úprava jasu, kontrastu, nasycení, vykreslení stínů, apod. Lze samozřejmě převést barevné na černobílé a naopak, provést výřezy, zvětšeniny a mnoho dalšího.
Dále nabízím pomoc s instalací programu Jalbum /podrobněji dále/, vytvořením fotogalerie, zřízením web hostingu /nejlevnější se dá pořídit za 500,-Kč ročně vč.domény/, eventuelně s pravidelným doplňováním fotografií i jejich úpravou. Pomoc může být od prosté konzultace až po pravidelný servis, dle domluvy. Níže je pár ukázek z mnoha možných vzhledů, které si lze vybrat. Cenu za mnou nabízenou službu nemohu bez dalšího upřesnění uvést. Záleží zcela na jejím rozsahu. Upřesnil bych to na základě specifikace Vašeho zájmu. Kontaktujete mne, máte-li zájem, e-mailem, telefonem, nebo pomocí formuláře v sekci Kontakt.
Protože sám fotografuji, vím, že je nutné své fotky někde ukázat. Jednak je to levnější, než vše tisknout, jednak se výsledek dá velmi jednoduše a hlavně rychle předvést mnoha lidem...no a vlastně je to i součást dnešní doby a bez internetové prezentace to dnes už ani nejde. Zkušenější fotografové mají svoje webové stránky zcela podle svých představ, většinou za mnoho tisíc. Já zde chci oslovit ty začínající z Vás, kteří ještě hledáte svůj styl a výraz, jejichž tvorba podléhá častým změnám, nebo prostě jen nemáte dost peněz na nákladnou prezentaci. Jistě je možné publikovat v davu všemožných začátečníků někde na Rajčeti, na Googlu, či jinde, ale časem dojdete k tomu, že fotograf je především Osobnost, a ta chce mít svou prezentaci a ne skupinovou. Nedovedu si představit zralejšího fotografa, jak se prezentuje na Rajčeti... Pokud dojdete k těmto postojům, je načase uvažovat o vlastní fotogalerii. Je to určitě další nutný krok, k tomu, aby se vůbec dalo mluvit o tom, že člověk je ,,Fotograf”. Dobrým řešením, alespoň pro uvedené případy, může být bezplatný program Jalbum, pomocí kterého si vytvoříte ve svém PC komletní fotoalbum v mnoha variacích a vzhledech. Program Vám jej dokonce umožní exportovat až do Vašeho webového prostoru na nějakém serveru. Program je lokalizován i do češtiny, takže se s ním dobře pracuje a jeho uživatelské rozhraní je přehledné. Zkušenější uživatelé zvládnou instalaci i ovládání programu sami, ale ti méně zkušení potřebují pomoc a tu tímto nabízím. Při neodborném ovládání se může stát, že si smažete fotky v PC, takže je dobré mít nějaké informace i zkušenosti. Program je zdarma a neplatí se ani žádné měsíční polatky z užívání. Daní za to je reklamní aplikace, která se od nedávna objevuje v rohu prezentace jako vyskakovací malé okno. Pokud ale zaplatíte jednorázově pár euro, reklama definitivně zmizí.

Fotografie a fotoalba.

WEB & FOTO & GRAFIKA & SERVIS PC WEB  L DOVKA
© Zdeněk Fritz 2012
Web